Szukasz pomocy prawnej?

Stwierdzenie nabycia spadku

Gdy umiera osoba bliska często człowiek zastanawia się co dalej. Trzeba jednak pamiętać, że ze śmiercią osoby bliskiej wiąże się wiele kwestii i problemów natury prawnej. Składa się na to wiele elementów w zależności od sytuacji życiowej naszej i sytuacji rodzinnej i finansowej jaką pozostawił zmarły.

Często zdarza się, że w skład spadku wchodzą nie tylko przedmioty wartościowe, nieruchomości, mieszkanie, ale równie często w skład masy spadkowej wchodzą długi spadkowe, które to obciążają spadkobierców zmarłego. Często też zdarza się, że postępowanie spadkowe nie było przeprowadzone od kilku pokoleń, co w sposób znaczący utrudnia ustalenie praw do spadku.

Pomagamy uporać się z problemami związanymi z dziedziczeniem zarówno ustawowym i testamentowym. Doradzamy w zakresie sposobu przyjęcia spadku lub jego konieczności jego odrzucenia. Prowadzimy postępowania spadkowe lub pomagamy w sporządzeniu aktu poświadczenia dziedziczenia przed notariuszem. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej pomocy, aby śmierć osoby bliskiej nie stała się początkiem Twoich problemów.

Zapraszamy do współpracy