Radca Prawny z okolic Knurowa

Kancelaria Ante Legem

“Omnes ante legem aequi sunt et sine ulla distinctione ius habent aequum praesidium legis habere”.  

Wszyscy są równi wobec prawa i mają prawo, bez jakiejkolwiek różnicy, do jednakowej ochrony prawnej.

Obsługujemy wiele obszarów prawa w okolicach Knurowa. Swoje usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i do klientów indywidualnych – zapoznaj się z naszą ofertą:

”Prawnik

Potrzebujesz prawnika z okolic Knurowa? Zadzwoń:

727-510-742 lub
575-887-742

Szukasz radcy prawnego z okolic Knurowa?

Nasza kancelaria radcy prawnego AnteLegem ma szeroki zakres obsługi prawnej.

Obsługa prawna nieruchomości

Potrzebujesz doradztwa radcy prawnego z okolic Knurowa w sprawie nieruchomości? Zapraszamy do nas. Prawo dotyczące nieruchomości bywa bardzo skomplikowane – nie ma znaczenia, czy jesteś inwestorem, czy też po prostu chcesz bezpiecznie kupić nieruchomość na swój własny użytek. Zawsze warto sprawdzić stan prawny danej nieruchomości – bez pomocy radcy prawnego można stracić swoje oszczędności lub mieć poważne problemy.

Przykładowo: trafiasz na okazję – ktoś sprzedaje nieruchomość w Knurowie za naprawdę niską cenę, znacznie poniżej wartości. Czy to okazja życia? Być może. Ale pod tym może się kryć poważna wada prawna – bez pomocy radcy prawnego, za to pod wpływem emocji – możesz stracić swoje pieniądze, jeśli wpłacisz zadatek. Bo co jeśli dana nieruchomość czeka na komorniczą licytację? Skąd masz to wiedzieć? Pamiętaj – sprawdzenie prawnego stanu nieruchomości w Knurowie jest bardzo ważne – skorzystaj z pomocy radcy prawnego z Knurowa – nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka, nie trać swoich oszczędności.

Doradztwo restrukturyzacyjne i oddłużenia

Jeżeli jesteś  z Knurowa i masz kłopoty finansowe, to wcale nie znaczy, że nie można z nich wyjść. Doradztwo restrukturyzacyjne w naszej kancelarii to usługa prawna kierowana do takich osób, jak Ty. Doradca restukturyzacyjny pomoże Ci wyjść z trudnej sytuacji finansowej – popracujemy wspólnie nad oddłużaniem i opracujemy plan działań, który pozwoli skutecznie rozwiązać trudną sytuację w jakiej się znalazłeś.

Sprawy spadkowe – Knurów

Kwestie prawne związane ze spadkami bywają bardzo skomplikowane a nawet jeśli wszystko wydaje się proste to pomoc doświadczonego prawnika jest znacznie tańsza niż skutki błędów prawnych. Oferujemy usługi prawne zarówno w zakresie spraw spadkowych – czyli, działu spadku (podziału spadku), spraw spadkowych przed sądem, podziału majątku, obsługi prawnej dziedziczenia nieruchomości, podziału majątku w sprawach rozwodowych

W czym się specjalizujemy?

Sprawy nieruchomości

Sprawy związane z nieruchomościami bywają skomplikowane i trudno załatwiać je na własną rękę.

~

Sprawy gospodarcze

Nasza kancelaria ma duże doświadczenie w tej dziedzinie – udzielimy pomocy prawnej nie tylko osobom prowadzącym działalność gospodarczą, ale również spółkom.

i

Restrukturyzacja firm

Masz problemy finansowe w firmie? Zatory płatnicze? Trudności w spłacaniu wierzycieli? Możemy Ci pomóc.

Sprawy cywilne

Sprawy cywilne obejmują dość szeroki zakres działalności prawnej.

Oddłużenia

Istnieje wiele mechanizmów umożliwiających  skuteczną ochronę prawa dłużników w związku z popadnięciem przez nich w finansowe tarapaty.

Upadłość konsumencka

Jeśli popadłeś/aś w problemy finansowe i nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić upadłość konsumencka może być dla Ciebie drogą ratunku i uniknięcia odpowiedzialności za długi do końca swojego życia.

Zachęcamy do współpracy

Prawnik z okolic Knurowa - Kancelaria radcowska z okolic Knurowa

Kompleksowa obsługa prawna dla osób i firm z Knurowa i okolic. Świadczymy usługi prawne z zakresu:

Prawo nieruchomości

Prawo spadkowe

Prawo budowlane

Doradztwo restrukturyzacyjne dla firm

Doradztwo restrukturyzacyjne, oddłużenia osób fizycznych

Kancelaria Radcy Prawnego Antelegem

Słowa kluczowe opisujące stronę: Prawnik, Knurów; Kancelaria Prawna, Knurów; Radca prawny, Knurów; kancelaria radcowska, Knurów; radca, Knurów; Radcy prawni, Knurów; Porady prawne, Knurów