Szukasz pomocy prawnej?

Zajmujemy się obsługą prawną przedsiębiorców, jak również klientów indywidualnych. Zobacz co możemy Ci zaoferować:

Zakres usług

Sprawy gospodarcze

Wiemy, że prowadzenie własnej działalności wiąże się często z różnymi utrudnieniami natury prawnej.

Sprawy nieruchomości

Sprawy związane z nieruchomościami bywają skomplikowane i trudno załatwiać je na własną rękę. Często status prawny budynku nie odpowiada rzeczywistości, lub jest nieuregulowany.

i

Sprawy spadkowe

Prawo spadkowe jest bardziej skomplikowane, niż się wydaje – problematyczna jest chociażby kwestia grup podatkowych. To od stopnia pokrewieństwa zależy wysokość podatku, jednak nie zawsze trzeba go płacić.

Sprawy cywilne

Sprawy cywilne obejmują dość szeroki zakres działalności prawnej. Często wymagają reprezentacji w sprawach sądowych, negocjacji, czy prawnej opinii.

Sprawy odszkodowawcze

Niestety, wypadek może przytrafić się każdemu. Warto pamiętać o tym, że jeśli padliśmy ofiarą wypadku, lub wyrządzono nam jakąś szkodę, to mamy prawo do zadośćuczynienia naszej krzywdy.

Sprawy mieszkaniowe

Prawo mieszkaniowe generuje wyjątkowo dużo nieprzyjemnych sytuacji. Co ma zrobić lokator, któremu grozi eksmisja? A z drugiej strony – co ma zrobić właściciel nieruchomości, w której są ciągłe zaległości czynszowe?

Windykacja należności

Prawdopodobnie większość firm działających na rynku spotkało się z problemem braku otrzymania zapłaty za wykonaną usługę, lub sprzedany towar.

Restrukturyzacja i oddlużanie

Problemy finansowe przedsiębiorstwa nie zawsze muszą kończyć się jego „śmiercią” poprzez ogłoszenie upadłości lub powolne wygasanie lub wyprzedanie majątku przez wierzycieli dochodzących swoich należności.

Sukcesja - planowanie spadkowe

Termin sukcesja oznacza przejście praw i obowiązków. Jednym z przejawów sukcesji jest sukcesja uniwersalna, czyli przejście ogółu praw i obowiązków w związku ze śmiercią osoby fizycznej.

Upadłość konsumencka

Wykonywanie różnego rodzaju czynności z szeroko rozumianej ochrony przed windykacją czasami może nie wystarczyć, a czasem jest skazane na niepowodzenie. Nie oznacza to jednak, że Jesteś skazany na życie z długami aż do jego końca.

Zapraszamy do współpracy